פיזיותרפיה

מהי פיזיותרפיה ?

מטרת הפיזיותרפיה היא סיוע בפיתוח, שימור ושיקום של תנועה מקסימלית ויכולת תפקודית. הטיפולים משפרים את תפקוד האזור הפגוע, מגדילים טווח יכולת התנועה, ומאפשרים למטופל לחזור לרמה מקסימלית של פעילות על מנת לקדם את איכות חייו. פיזיותרפיה עוסקת באבחון, שיקום ומניעת בעיות הפוגעות בתנועה, ובמערכות השרירים והשלד. הפיזיותרפיסט משתמש בטכניקות לא פולשניות על מנת לסייע בתהליך הריפוי הטבעי ולעודד התקדמות חיובית כדי להחזיר למטופל רמה אופטימלית של פעילות.

מה מציע מרכז ווליס?

הפיזיותרפיסטים המקצועיים שלנו מתמחים בשיטות המתקדמות ביותר למניעה ולשיקום של מגוון רחב של פציעות. שירותי הפיזיותרפיה המתקדמים שאנו מציעים כוללים תוכנית מותאמת אישית הכוללת הערכה פונקציונלית נרחבת בנוסף להערכת מצב השרירים, והשלד בכדי לקבוע את הגורמים המדויקים לתסמינים ולכאבים. על ידי הקלת ומניעת הפרעת תנועה חריפה או כרונית, אנו מאפשרים לך לחזור לחיים פעילים ולבריאות אופטימלית. תהליך השיקום מתחיל מיד לאחר אירוע הפציעה. המטרה שלנו היא להבטיח כי מטופלים שמגיעים אלינו לאחר ניתוח מסובך, תאונות דרכים או פציעה חמורה יחזרו בהקדם האפשרי לפונקציונליות מלאה. כך, למשל, מוזיקאי שהפסיק לנגן בעקבות דלקת יד רציני חזר לפונקציונליות מלאה, ולנגן כבעבר; רקדנית מקצועית שסבלה מפציעה חזרה לרקוד; ואתלט שעבר ניתוח קשה חזר לרוץ מרתונים. המוטו שלנו הוא שאנו נביא גם את מי שמגיע אלינו בכיסא גלגלים למצב הליכה. עבור לקוחות המרותקים למיטות, אנו מציעים להתחיל טיפול בבית ולאחר מכן, להמשיך את הטיפול במרפאה שלנו.

אילו סוגים של בעיות יכולה פיזיותרפיה לפתור ?

המטרות שלנו הן:

Physiotherapy

האם אתם מוכנים להיות חופשיים מכאבים?

For bed-ridden clients, we suggest commencing treatment at home and then continuing later at our clinic.

כיצד מתבצע הטיפול ?

להערכת הסימפטומים. בנוסף לכך תינתן אבחנה מדויקת על מנת לזהות את מקור הבעיה. במהלך הפגישה יתקבל מידע מלא על תוכנית הטיפול ועל ההתקדמות הצפויה. במידת הצורך יבוצעו בדיקות נוספות. הטיפולים שאנו מציעים כוללים:
גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat
דילוג לתוכן