מהן השיטות ליצירת המדרס האידילי עבור כף הרגל שלך?

בטעות ניתן לחשוב, כי נרצה ליצור מדרס שישלים וימלא במדוייק את החללים שבכף הרגל שלך, כדי לתמוך במדוייק בכף הרגל שלך.

גישה זאת ניתנת לביצוע בצורה הטובה ביותר, כמובן על ידי מחשב, שידייק את צורת כף הרגל שלך ברגע הבדיקה ויצור לך באופן אוטומאטי מדרס בהתאם מדוייק לתמונת וצורת כף הרגל שלך ברגע הבדיקה.

יחד עם זאת כמובן ניתן להבין, כי יש את צורת כף הרגל שלך כפי שהיא כרגע, אבל חשובה יותר מכך, היא צורת כף הרגל שלך, כפי שאנו רוצים שהיא תהיה בעתיד.

המדרס שבריא עבורך, לא נועד להנציח את צורת כף הרגל שלך, אלא נועד לתקן להבריא ולשפר את צורת ואת מנח כף הרגל ובהתאם לכך את מנח הגוף שלך באופן כללי.

מה שאומר בעצם, שמחשב, היתרון שלו, הוא גם החיסרון שלו. מצד אחד הוא יצור לך מדרס שיתאים בדיוק לצורת כף הרגל שלך, אבל מצד שני, זה בדיוק מה שאנחנו מנסים להימנע ממנו.

כי אנחנו לא רוצים להנציח את צורת כף הרגל שלך כפי שהיא כרגע, אלא אנחנו מנסים ליצור מדרס שיתקן ויבריא את מנח כף הרגל שלך, בהתאם לצורה הרצוייה של כף הרגל שלך, כפי שרק מומחה אנושי שמאבחן את מכלול השיקולים, יודע להתאים במיוחד עבורך.

לא זו אף זו, אלא שבמקרים רבים אם יוצרים מדרס שהוא מדוייק עבור כף הרגל שלך, דבר שכזה עלול לגרום לך לנזקים רבים בטווח המיידי ובטווח הארוך. וזה כמובן בלי קשר לכמה שהמדרסים עלו לך. מה שמשנה זה, שהם לא היו בדיוק עבור הצורה שבה כף הרגל שלך צריכה להיות בעתיד.

גם כאן, כמובן שניתן לסרוק את כף הרגל שלך באמצעות מחשב, ולנסות לתקן ולשפר בצורה ממוחשבת את צורת המדרס שמייצרים עבורך. אך כפי שהוסבר לעיל, הבדיקה האידיאלית לכף הרגל שלך, חייבת להיעשות על ידי מומחה אנושי שלוקח בחשבון המון שיקולים וחישובים שהמחשב לא מבצע.

וכמובן שגם בתהליך היצור של המדרס עצמו, האידיאל יהיה בעבודת יד על ידי אומן מומחה למדרסים, שמאבחן ועושה אותם בדיוק לפי הצרכים האישיים שלך באופן כללי, ובעבודת אומנות ידנית ולא אוטומאטית.

שאלה למחשבה: האם לדעתך המדרסים שמייצרים עבור שחקי כדורגל, מייצרים אותם באופן ממוחשב, או בעבודת יד על ידי מומחה ואומן למדרסים?! האם לדעתך נשיא ארצות הברית דונאלד טראמפ, ישתמש במדרסים שיוצרו על ידי רובוט, או שהוא יעדיף שמומחה ואומן יתפור בדיוק למידות ולצרכים שלו, את המדרס האידיאלי עבורו בעבודת יד?!

לסיכום: הדרך הטובה ביותר ליצירת המדרס האידיאלי עבורך, גם היא תיעשה על ידי אומן שמומחה לכף הרגל שלך ולכל ההיבטים שקשורים לכף הרגל שלך.

אז כמה בעצם אמור לעלות מדרס?

כפי שניתן להבין אם אתה רוכש מדרס שיוצר ברובו בצורה ממוחשבת ולא באמצעות מומחה אנושי, הרי שמדרס כזה העלות האמיתית של היצור שלו היא הזולה ביותר, משום שבעצם אתה משלם בעיקר על החומר של המדרס, שהוא הרכיב הזול ביותר בעלות המדרס ולא משנה כמה הוא "איכותי" ומאיזו "מעבדת חלל" הוא הגיע.

יחד עם זאת, באומנות כמו באומנות, אם אתה רוכש מדרס שהאבחון שלו בוצע על ידי מומחה אנושי, שמאבחן את מכלול השיקולים השונים ושמייצר לך את המדרס בעבודת יד אומנותית, בצורה שמותאמת בדיוק לצרכים שלך, כמובן שמדרס שכזה, יעלה מחיר גבוה יותר.

משום העבודה הרבה שמושקעת בייצור של הצורה המדוייקת של המדרס, בצורה ידנית, כמו כל מוצר שמיוצר בעבודה ידנית, בהתאם לרמת הדיוק והגימור הידני של המדרס.

כי כפי שאמרנו לעיל, החלק החשוב ביותר במדרס, הוא רמת הדיוק של החלק העליון של המדרס, שאותו עושה מומחה בצורה ידנית ומדוייקת.

ומכאן נובעת העלות הגדולה יחסית, של מדרס שמיוצר בצורה ידנית ומקצועית, בשונה מעלות של מדרס שמיוצר בצורה ממוחשבת, שהעלות שלו, לא משקפת את האיכות שלו עבור כף הרגל והגוף שלך.

סיכום:

הגוף שלך וכף הרגל שלך, הם לא מוצר מדף שניתן לרכוש בחנות. כך גם המדרס האידיאלי ביותר עבורך שישרת אותך בצורה הטובה ביותר, צריך להיעשות בצורה ידנית על ידי מומחה ואומן לבריאות כף הרגל שלך, שיאבחן בצורה המדוייקת ביותר את מגוון השיקולים השונים ויצור את המדרס המושלם עבורך.

 

מרכז הבריאות ווליס ממליץ להיוועץ במכון האורטופדי עקב אכילס להתאמת מדרסים רפואיים וטיפולים בהתאמה אישית. 
המכון האורטופדי עקב אכילס  מורשה ומתמחה בייצור מדרסים אורטופדים בירושלים.

  • מדרסים בהתאמה אישית 
  • מדרסים לספורט
  • מדרסים טיפוליים 
  • מדרסים ביו דינמים 
  • מדרסים ביו מכנים 
  • מדרסים לכאבים בכפות הרגליים 
  • מדרסים לכאבים בגב 
  • מדרסים לדורבן 

לתיאום פגישת אבחון לחצו כאן או התקשרו:

02-5020399