איך מתאימים מדרסים?

בתהליך התאמת מדרסים עבורך, ישנם שני שלבים מרכזיים.

שלב ראשון הוא אבחון צורת כף הרגל שלך בשיטות שונות כפי שנפרט להלן. והשלב השני הוא התאמת ויצירת מדרס שנוצר בהתאמה לאבחון כף הרגל שלך שבוצע בשלב הראשון.

תהליך זה של יצירת המדרס, נעשה בשיטות שונות, כפי שנפרט להלן.

מהן השיטות לאבחון צורת כף הרגל שלך?

בשלב הראשון של יצירת המדרס, אנחנו ננסה כמובן להגדיר את צורת כף הרגל שלך כפי שהיא כיום ברגע האבחון.

ניתן לעשות זאת בצורות שונות ומגוונות, כגון: סריקה ממוחשבת, הטבעה של כף הרגל, חבישת גבס וכיו"ב כל מיני שיטות שונות שמאפשרות לדעת מהי הצורה של תחתית כף הרגל שלך ברגע המדידה.

השיטה המדוייקת ביותר לאבחון התחתית של כף הרגל שלך, תהיה כמובן ממוחשבת, כי אין מדוייק כמו מחשב.

יחד עם זאת כמובן ניתן להבין, כי המדרס האידיאלי עבורך, אמור להתחשב לא רק בתחתית כף הרגל שלך, אלא במעטפת כף הרגל שלך.

ולכן ישנה בדיקה נוספת של הטבעת וחבישת כף הרגל שלך, שהיא מאפשרת לנו לקבל לא רק את תמונת תחתית כף הרגל שלך, אלא גם את המעטפת התחתונה של כף הרגל שלך ברגע המדידה.

יחד עם זאת עלינו לקחת בחשבון, כי סריקה ממוחשבת של תחתית כף הרגל שלך וגם הטבעת וחבישת כף הרגל שלך, מדוייקות ככל שיהיו, אינן יכולות לקחת בחשבון פרמטרים נוספים, שגם אותם צריכים לקחת בחשבון ושניתן לעשות זאת אך ורק על ידי מומחה אנושי, שהוא מאבחן לא רק את תמונת תחתית ומעטפת כף הרגל שלך ברגע נתון, אלא הוא מאבחן גם פרמטרים שונים, שאינם ניתנים לזיהוי בשום צורה שאינה אנושית, מאחר שאינם ניתנים לזיהוי מהצורה החיצונית של כף הרגל.

כגון לדוגמא: מבנה השלד, העצמות, השרירים, הגידים, רקמות, השומן שבתוך כף הרגל שלך. טווחי התנועה של המפרקים, גמישות הרצועות מבנה החוליות וכיו"ב, דברים שאינם ניתנים לאבחון חיצוני בלבד, אלא אך ורק על ידי מומחה אנושי לכף הרגל שלך. כף הרגל שלך, אינה עשוייה מחומר אחיד. וגם בכך צריך להתחשב כאשר אנו מנסים לקבל את התמונה המדוייקת של כף הרגל שלך.

כמו כן, מומחה אנושי לכף הרגל שלך, יקח בחשבון גם את ההסטוריה הרפואית שלך, את המצב הבריאותי שלך, את העיסוק שלך ואת אורח החיים שלך, כחלק מאבחון כף הרגל שלך.

כמו כן, צורת כף הרגל שלך כפי שהיא ברגע הבדיקה, לעולם לא תשקף את הצורה האמיתית של כף הרגל שלך, כפי שהיא ללא השפעות שונות ובנטרול גורמים שונים שמשפיעים על צורת כף הרגל ושרק מומחה אנושי יודע לזהות זאת.

ובמילים אחרות: הדרך הטובה ביותר לאבחון צורת כף הרגל שלך, תהיה בצורה משולבת, של מחשב, הטבעה, גבס וכמובן המומחה האנושי שיודע לאסוף את כל המידע הנצרך ולנתח אותו בצורה הנכונה.

לסיכום: הדרך הטובה ביותר לאבחון צורת כף הרגל שלך, תיעשה על ידי אומן שמומחה לכף הרגל שלך ולכל ההיבטים שקשורים לכף הרגל שלך.

מרכז הבריאות ווליס ממליץ להיוועץ במכון האורטופדי עקב אכילס להתאמת מדרסים רפואיים וטיפולים בהתאמה אישית. 
המכון האורטופדי עקב אכילס  מורשה ומתמחה בייצור מדרסים אורטופדים בירושלים.

  • מדרסים בהתאמה אישית 
  • מדרסים לספורט
  • מדרסים טיפוליים 
  • מדרסים ביו דינמים 
  • מדרסים ביו מכנים 
  • מדרסים לכאבים בכפות הרגליים 
  • מדרסים לכאבים בגב 
  • מדרסים לדורבן 

לתיאום פגישת אבחון לחצו כאן או התקשרו:

02-5020399