אז מה זה בעצם מדרס?

מדרסים! בטוח מתישהו חשבתם לרכוש לעצמכם מדרסים. אך האם אתם באמת יודעים את כל האמת על המדרסים שנועדו לפתור לכם בעיות בריאות שונות?

נפגשנו לשיחה עם אליחי זאנה, מומחה בעל ניסיון רב בתחום פתרונות וטיפול באמצעות מדרסים רפואיים ואורטופדיה, כדי שישיב לנו על כל מה שבאמת רציתם לדעתם על תחום המדרסים ולא העזתם לשאול.

השאלות החשובות בנושא מדרסים:

⦁           למה מדרסים לפעמים עולים כ"כ יקר והאם ומתי המחיר מעיד על האיכות?

⦁           איזה מדרסים אתה תתחרט שלא רכשת ואיזה מדרסים אתה תתחרט אם רכשת?

⦁           האם מחיר גבוה של מדרס מעיד על רמת התועלת שלו עבורך או על זה שרימו אותך?

⦁           האם באמת כל אחד צריך מדרסים מתישהו?

⦁           האם באמת ואיך מדרסים יכולים לעזור לך בריאותית?

⦁           איך בעצם מייצרים מדרס ומהם 2 השלבים בתהליך יצור המדרס?

⦁           האם יש שיטות מצויינות ושיטות גרועות להתאמת מדרסים?

אז מה זה בעצם מדרס?

אנחנו כבני אדם הולכים על שתים ולא על ארבע, מה שאומר שכל משקל גופנו מונח על כפות הרגליים שלנו. כפות הרגליים שלנו, הן הבסיס שעליו מונח כל הגוף שלנו מכף רגל ועד ראש. וכשרוצים לבנות בניין יציב ולגובה ,הכי חשוב כמובן להשקיע בבסיס. מה שאומר שהדבר הכי טוב לגוף שלנו, זאת היציבות והנוחות של כף הרגל שלנו, על גבי הקרקע.

ומאחר שגוף האדם הוא מושלם, אבל עדיין ניתן לשפר אותו, לכן גם בתחום כף הרגל שלנו, ניתן לבנות עזרים שיעזרו לכף הרגל שלנו לשאת את כל משקל הגוף ושיאפשרו לגוף שלנו לתפקד בצורה הטובה והיעילה ביותר. ובדיוק כמו שהאדם המודרני הולך עם נעליים ולא יחף, כך גם הדור הבא של הבריאות לכף הרגל, הוא לא ללכת יחף בלי מדרסים שנוצרו ספציפית עבור הצרכים היחודיים של כף הרגל שלך ושל הגוף שלך.

למה בעצם אנחנו לא הולכים יחפים? התשובה לכך ברורה כמובן. יחד עם זאת צריך לזכור, שנעליים, לא משנה כמה הן עולות וכמה טכנולוגיה הושקעה בהן, עדיין הן מוצר מדף שיוצר באופן כללי עבור הממוצע הכללי של האוכלוסיה, ובשום אופן בעולם, הנעל לא יוצרה ספציפית עבור הרגל ועבור הגוף שלך כפי שהוא כיום.

לשם כך, הומצאו המדרסים. שהם בעצם נועדו לגרום לכף הרגל שלך להיות במנח האידיאלי שלה, בהתאם למבנה כף הרגל שלך כיום, בהתאם לפרמטרים הבריאותיים השונים האישיים שלך, בהתאם למבנה הגוף האישי שלך ובהתאם לצרכים הספציפיים של הגוף שלך.

האם כל אחד צריך מדרס?

לא. לא כל אחד צריך מדרס. גם לא כל אחד צריך נעליים. אבל בד"כ יותר נוח ובריא ללכת עם נעליים. וכך גם הרבה יותר נוח ובריא לגוף שלך, כאשר תלך עם מדרסים שהותאמו אישית עבור הצרכים האישיים של כף הרגל והגוף שלך. וכמובן שגם בתחום הזה כמו בכל תחום, כמו שיש מדרסים שממש יעשו לך פלאים במובן החיובי, כך גם יש מדרסים שיגרמו לך ליותר נזק מתועלת, כפי שנסביר להלן.

שאל את עצמך: איזה נעליים לדעתך יהיו יותר טובות עבורך, הנעליים שאתה נועל באשר הן, או אותן הנעליים בדיוק, במידה והן היו מיוצרות אך ורק ספציפית עבורך באופן אישי? התשובה כמובן ברורה. מה שאומר, שהמדרס הוא החלק שמשלים את הנעל שלך, כדי שהיא תהיה מותאמת בדיוק עבורך.

עליך לזכור, כי המנח המדוייק של כף הרגל שלך, משפיע בצורה ישירה על המנח של כל שאר הגוף שלך, השלד שלך, עמוד השדרה שלך, החוליות שלך, הצוואר שלך, כאבי הברכיים והגב שלך, זרימת הדם שלך, הבריאות שלך וכמובן שגם על מצב הרוח שלך, שמושפע בין השאר גם מכל הנ"ל וכולי.

 

כדי לוודא כי תרכוש מדרס המתאים לך, מומלץ להיוועץ באיש מקצוע. המדרסים המוצעים על ידי מכון ווליס מיוצרים על ידי טכנאים מקצועיים.

מרכז הבריאות ווליס ממליץ להיוועץ במכון האורטופדי עקב אכילס להתאמת מדרסים רפואיים וטיפולים בהתאמה אישית. 
המכון האורטופדי עקב אכילס  מורשה ומתמחה בייצור מדרסים אורטופדים בירושלים.

  • מדרסים בהתאמה אישית 
  • מדרסים לספורט
  • מדרסים טיפוליים 
  • מדרסים ביו דינמים 
  • מדרסים ביו מכנים 
  • מדרסים לכאבים בכפות הרגליים 
  • מדרסים לכאבים בגב 
  • מדרסים לדורבן 

לתיאום פגישת אבחון לחצו כאן או התקשרו:

02-5020399